Hakkımızda

Op1001, 2021 yılında İzmir’de 50 yıllık bir ticari geçmiş ve network’e sahip KARHAN DUVAR KAĞITLARI TİC. LTD. ŞTİ. ile, 20 yıla yakın süredir her türlü endüstriyel ve ticari süreç yönetim yazılımlarını geliştiren IOTAGRAF YAZILIM A.Ş. ortaklığında kurulmuştur.

 

Op1001 ailesi olarak bizler, gelişen teknolojiye hızlı adapte olabilen, teknik sorunlara kendi bünyesinde 7/24 çözüm bulabilen, dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek uygulamalarımız üzerinde, anlık çözüm üretebilen güce, yapıya, teknik ekibe ve inanca sahibiz.

 

Hızla büyüdüğümüz ve geliştiğimiz bu yolda;

  • Çevreye, doğaya, insana ve geleceğimize faydalı olacak işleri sizlerle birlikte yapmayı,
  • En iyilerden biri olarak yolumuza devam etmeyi,
  • E-ticaretin sağladığı “kendi işini yönetebilme” fırsatıyla dinamik yapıya katkı sağlamayı hedefliyoruz.

 

MİSYONUMUZ; satıcılarımıza ve müşterilerimize; keyifli, güvenilir, hızlı ve kolay alışveriş ortamı sunmak, %100 yerli ve milli olan yazılımımızla dünya çapında bir pazaryeri olarak, tüm satıcılarımızla beraber uluslararası pazarlarda birlikte yürümek, yapacağımız işbirlikleri ve ortaklıklarla  beraber büyümektir.

 

VİZYONUMUZ;  gelişen ve sürekli öğrenen bir teknolojik ekosistem içerisinde, önce bölgemiz ve ülkemiz, sonra tüm dünyada e-ticaret sektörünün liderleri arasında yer almak, her yaştan ve her gruptan satıcılarımıza ve müşterilerimize güvenilir, sürdürülebilir ve şeffaf bir  e-ticaret deneyimi yaşatmaktır.

 

 

Değerli katkılarından dolayı, tüm iştirakçilerimize saygı ve şükranlarımızı sunarız.

 

OP1001 ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ A.Ş.