Aksesuar & Tuning

Marka

Fiyat Aralığı

-

Değerlendirme Puanı

Kumaş Türü

Esans

Kullanım Mevsimi

Ücretsiz Kargo

Satıcı Puanı

10000 ürün
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
1 / 167
...

Aksesuar & Tuning

Oto Aksesuar ve Tuning, Modifiye Ürün Çeşitleri ve Fiyatları

Tuning ve modifiye kelimeleri İngilizce’den dilimize, kişiselleştirme ve değişiklik yapma şeklinde çevriliyor. Tuning aksesuar ise araç sahiplerinin zevklerine göre otomobilleri üzerinde yaptıkları kişisel değişiklikler anlamına geliyor.

Tuning uygulamaları günümüzde iki farklı şekilde üretiliyor. Bunlardan ilki orijinal parçaların sökülerek yerine yeni modelin takılmasıdır. İkincisi ise orijinal parçaların programlanabilir olması dahilinde, modifiyeli program aktarılma işleminin yapılmasıdır.

Bu programlamalar sayesinde aracınızda genel anlamda performans artışı, araç kullanımınızda ise konfor artışı gözlemleyebilirsiniz. Araçların dış kısmında yapılan değişiklikler, direkt estetik görünümle ilgili olduğu için dış modifiye olarak bilinen tuning, yani giydirme tekniği burada, aracının görünümünü değiştirmek isteyen kullanıcılar için önem kazanıyor.

Son dönemde oto aksesuar alanındaki teknolojik kazanımlar, tuning oto aksesuar fuarlarının düzenlenmesine, diğer yandan bu sektörle ilgili her gün yeni iş yerlerinin açılması ise araçlar modifiye edilirken dikkat edilmesi gereken noktaların tespit edilmesine ve araçta oluşabilecek performans düşüklüğünün engellenmesine vesile oluyor.

Ürün yelpazesi bir hayli geniş olan ve aynı zamanda iç modifikasyonda yapılan değişikliklerden çok daha ekonomik olan tuning aksesuarlar, fiyatlarıyla her bütçeden kullanıcının ulaşabileceği bir noktada yer alıyor.

Araçlara Yenilikçi Bir Dokunuş Gerçekleştiren Oto Aksesuarları

Paslanmaz çelik malzemeden üretilen hava filtreleri, araç motoruna daha fazla oksijen girmesini sağlar ve aynı zamanda toz tutma problemini de üst düzey bir performansla önlemeye yardımcı olur.

Diğer yandan tuning ürünleri, oto aksesuar malzemeleri arasında dayanıklılığıyla öne çıkan sibop kapaklar, hava kaçırmanın önüne geçebilir. Kaput koruyucu ekipmanlar ise araç kaputlarını çarpışma gibi dış faktörlere karşı etkili bir şekilde korur.

Arka tampon ekleri kullanımı, aracının dikkat çekiciliğini artırmak isteyen kullanıcılar arasında oldukça yaygındır. Yapışkanlı özellikleri sayesinde ürünü dilediğiniz noktaya kolaylıkla monte edebilir, aracınızı daha estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Günümüzde araç aksesuarlarının en önemli parçası ise araç içi şarj cihazlarıdır. Gün içinde her an iletişim kurmanız gerektiği durumlarda, araç içi şarj cihazı kurtarıcınız haline gelmektedir.

Son olarak emniyet kemerinize takabileceğiniz sünger kaplı kılıflarla, emniyet kemeri kullanımlarında boyun kısmında oluşabilecek tahribatları engelleyerek yolculuğunuzu daha güvenli hale getirebilirsiniz.